Селёдка под шубой наносит удар:
Борис Филатов:
Відверто скажу, що я вже не можу жерти ті олів’є та «шубу».
Бо третій день пішов.
Тому є пропозиція. Давайте будемо поступово відмовляться від цих радянських звичок.
Це якщо по-чесному та насправді «геть від Москви».
За холодець віддам душу.
Особливо якщо з гірчицею.
Його можу жерти тиждень.
Такъ победятъ!
Відверто скажу, що я вже не можу жерти ті олів’є та «шубу».
Бо третій день пішов.
Тому є пропозиція. Давайте будемо поступово відмовляться від цих радянських звичок.
Це якщо по-чесному та насправді «геть від Москви».
За холодець віддам душу.
Особливо якщо з гірчицею.
Його можу жерти тиждень.
Такъ победятъ!