Селёдка под шубой наносит удар:

Борис Филатов:

Відверто скажу, що я вже не можу жерти ті олів’є та «шубу».
Бо третій день пішов.

Тому є пропозиція. Давайте будемо поступово відмовляться від цих радянських звичок.

Це якщо по-чесному та насправді «геть від Москви».

За холодець віддам душу.
Особливо якщо з гірчицею.
Його можу жерти тиждень.


Такъ победятъ!